Magiczna masa magnetyczna

Stan: New

Dostępność: Uwaga - ostatnie sztuki

opis produktu

Magiczna masa magnetyczna ze względu na swoje kosmiczne właściwości określana jest często myślącą lub kosmiczną masą. Wynika to z jej trudno wytłumaczalnych, pozaziemskich możliwości. Już nie jeden mądrala nie uwierzył własnym oczom!

Nasza masa magnetyczna to dziwna substancja, która może ulegać dowolnym deformacjom. Rozciąganie, uderzanie czy ucinanie to dla niej chleb powszedni. Możesz zrobić z nią co zechcesz a my gwarantujemy wiele godzin sielskiej zabawy. Do zestawu dołączony jest silny magnes o wymiarach 1x1x1 cm, dzięki któremu poznasz dodatkowe możliwości masy. Zbliżając magnes do masy sprawisz że nabierze cech żywych stworzeń! Ona ożyje i pochłonie magnes wgłąb siebie! Robi to naprawdę piorunujące wrażenie.

Zobacz co stanie się z masą, przyklejając ją do dowolnej powierzchni. Po pewnym czasie zmieni swój stan skupieni i zacznie skapywać. To wspaniały prezent dla młodych odkrywców świata, którzy uwielbiają tajemnicze przedmioty. Masa zapakowana jest w pudełko o średnicy 5,5 cm. Masa jest w kolorze metaliczno - czarno - zielonym. Do zestawu dołączony jest opisywany już magnes.

Sprawdź co jeszcze potrafi masa magnetyczna!

 

trans.gif

29,90 zł