Miłosny zestaw upominkowy - na walentynki, rocznice

Stan: New

Dostępność:

opis produktu

Prezentujemy zestaw przedmiotów, który doskonale zda egzamin u wszystkich zakochanych par. Stanowi więc idealny pomysł na prezent na wiele okazji dla takich właśnie osób. Pozwoli na spędzenie romantycznych chwil tylko we dwoje.

Upominek składa się z następujących gadżetów:

  • Romantyczne kubeczki – biały i czerwony, które przyłożone do siebie tworzą jedną spójna całość, zupełnie jak Wy. Poranna kawa i herbata, czy pite wieczorem grzane wino będą smakować wyjątkowo.
  • Dzwonek na sex – najnowsza forma bez[przewodowej komunikacji między partnerami. Za jego pomocą bez słów wyrazisz, na co naszła Cie właśnie ochota :-)
  • Magiczne serce sex pozycje, które nie pozwoli, aby do waszej sypialni wkradła się rutyna.Do zestawu nalezą także:

  • Koszyczek, na dnie którego umieszczono naturalna wełnę drzewną. Po rozpakowaniu upominku może z powodzeniem przydać się na pieczywo, czy owoce. Jego średnica to 24 cm.
  • Folia do zapakowania zestawu. Jej wymiar to aż 140 na 70 cm. Dzięki temu możliwości zapakowania jest jeszcze więcej.
  • Czerwona wstążka, która podkreśli miłosny charakter prezentu.


Uwaga!
Elementy zestawu musimy odpowiednio zabezpieczyć do wysyłki, aby dotarły do Was w stanie nienaruszonym. Dlatego też wysyłamy je w oryginalnych opakowaniach. Z tego powodu upominek należy skomponować samodzielnie. Zajmie to dosłownie chwilkę. Wystarczy jedynie wyjąc produkty z opakowań, ułożyć w koszyczku i całość owinąć folią. Przykłady na dwóch ostatnich zdjęciach.

84,99 zł