Silikonowa łapka piesek do gorących naczyń

Stan: New

Dostępność: Uwaga - ostatnie sztuki

opis produktu

Opinie

Gadżet silikonowy piesek przypomina zabawkę, choć jego głównym przeznaczeniem jest pomagać przy gorących naczyniach. Dzięki niemu wygodnie i bez obaw złapiesz za rączką najgorętszego nawet garnka czy blachy do pieczenia.

Łapka wykonana jest z najlepszego gatunku dostępnego obecnie silikonu. Silikonowej łapce nie straszne, nawet skrajne temperatury ( od - 41 do + 230 stopni Celsjusza), nie ulegnie przy tym deformacji, czy nie zmieni zapachu. To świadczy o bezpieczeństwie i porządnym wykonaniu naszego pieska.

Nasza silikonowa łapka - piesek to idealny pomysł na prezent dla każdego zapalonego kucharza. Zapalonego w przenośni, bo mając na ręku naszą łapkę nic nie ma prawa się zapalić!

Kupując 1 sztukę kupujesz jedną łapkę!

Napisz swoją opinię !
Ocena 
FQ 2016-02-26

Łapka silikonowa - moja opinia

Po dłuższym trzymaniu gorącego naczynia łapka się nagrzewa. Ale tak kilkadziesiat sekund można trzymać spokojnie. Ogólnie łapki wygodne, niczym nie śmierdzą jak niektóre silikonowe rzeczy. Szybka dostawa paczkomatami

Ocena 
RAFAŁ 2015-12-16

POLECAM

ŁAPKA BARDZO DOBRA JAK NA ZDJĘCIACH

Ocena 
Klaudia 2015-12-08

wszystko ok

łapki bardzo dobre, silikon nie przywiera, gorąca nie przepuszcza. Sklep wysłał towar w ten sam dzień zapakowanie bardzo solidne, wszystko ok i polecam

Ocena 
Justyna Malarz 2015-11-29

Bardzo polecam

Łapki wyglądają super (identycznie jak na zdjęciu) są wygodne w użytkowaniu i ogólnie wszystko z nimi ok. Jedna mała uwaga - mogłyby dłużej wytrzymywać kontakt z gorącym tzn. tak po kilkudziesięciu sekundach nagrzewają się. W sumie nic długo się nie trzyma gorącego ale tak mi się nasunęło :)

Napisz swoją opinię

11,95 zł

-14%

13,90 zł