Zestaw prezentowy - Walentynki, rocznica

Producent: 321Prezent.pl

Stan: New

Dostępność: Uwaga - ostatnie sztuki

opis produktu

Masz problem z wyborem lub pomysłem na prezent dla swojej drugiej połowy na romantyczne święto? Mamy coś co rozwiąże Twój kłopot. Ten Miłosny zestaw prezentowy będzie strzałem w przysłowiową 10. Zawiera gadżety, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoim partnerze lub partnerce.

Elementy zestawu:

  • Gorące kubeczki miłości – dwie białe filiżanki w kształcie serduszek. Pita z nich poranna kawa lub herbata na pewno będzie smakować wyjątkowo.
  • Zakochany zestaw do wina - praktyczny i designerski komplet niezbędnych akcesoriów do wina: korkociąg i zatyczka, oczywiście w miłosnych kształtach
  • Zakochane duszki - zestaw przyprawników, które sprawią, że wspólne gotowanie będzie jeszcze bardziej miłe i romantyczne. Są to zakochane duszki, które wpadły sobie w ramiona.
  • Mini tablica z wiadomością – idealna do własnoręcznego napisania krótkich życzeń lub pozostawienia informacji w formie rysunku.
  • Koszyczek z naturalnych liści bambusa, wyplatany ręcznie – można go spokojnie wykorzystywać w domu, na przykład do podawania pieczywa, czy owoców. Jego wymiary to: ok. 28x19x7.5 cm.
  • Naturalna wełna drzewna
  • Przeźroczysta folia do pakowania (rozmiar aż 140 x 70 cm) wraz z elegancką czerwona wstążeczką


Uwaga!
Zestaw do samodzielnego zapakowania. Wszystkie gadżety wysyłamy w oryginalnych opakowaniach. Wystarczy je wyjąc i umieścić w koszyczku z siankiem według własnego uznania. Na zdjęciach przedstawiliśmy nasze propozycje, Ty możesz skorzystać z podpowiedzi lub wykorzystać własną inwencję. Gotowa kompozycje zawiń w folię i przewiąż wstążką. Własnoręcznie zrobiony prezent będzie oryginalny i niepowtarzalny.

79,99 zł