Filtruj według

Rodzaj prezentu

Rodzaj prezentu

Dla kogo prezent?

Dla kogo prezent?

Jaki prezent dla Siostry?

Wybranie dobrego prezentu dla Siostry nie jest zadaniem łatwy. Dlatego dajemy Ci wybór spośród aż kilkuset naszych propozycji. Zaczynając od kubeczków ceramicznych i termicznych, przez fartuchy kuchenne na poduszkach kończąc. Wszystkie nasze pomysły na prezenty dla Siostry są wyjątkowe - nie spotkasz ich nigdzie indziej!

Prezent dla Siostry

Aktywne filtry

1 Review(s)

EKO Torba zakupowa Babcine Zakupy na obiadek dla wnucząt

14,90 zł

Bardzo trwała, duża (39x39 cm) torba zakupowa dla każdej Babci. Śmieszny nadruk sprawia, że jest to doskonały pomysł na prezent dla Babci z okazji imienin, urodzin czy na Dzień Babci.

Torbę można prać w pralce bez obawy o utratę jej jakości. Nadruk jest bardzo trwały - został wykonany w naszej pracowni!

Torba dla Babci w skrócie:

  • Gramatura - 180 g/m2
  • Materiał - 100% non wovens

Prezent dla Siostry

Jeśli masz siostrę, a pewnie masz, skoro tu jesteś, to zapewniamy: trafiłeś w odpowiednie miejsce! Słowa siostra, siostrunia, siostrzyczka, siora odmieniane przez wszystkie przypadki pewnie nie są Ci obce. Znaczy to, że jest w Twoim życiu ktoś szczególny, komu należy się specjalne traktowanie. Czy jest od Ciebie starsza, młodsza, a może jesteście bliźniętami, nie ma to żadnego znaczenia. Chcesz jej wręczyć coś wyjątkowego, masz cel: znaleźć prezent dla Siostry! To nie taka błaha sprawa, jak mogłoby się wydawać na początku. Trzeba podejść do tego poważnie. Siostra to nie byle kto i dlatego stworzyliśmy w naszym sklepie z prezentami osobną kategorię prezentów, by było Ci łatwiej dobrać coś odpowiedniego. Pewnie macie mnóstwo wspólnych wspomnień. Dziecinne zabawy, obdarte kolana, łzy, złość, beztroska, kłótnie, śmiech, długie rozmowy... Dzielisz z Nią jakąś część siebie, istotną część, bo związaną z tym, co w naszej pamięci zajmuje zazwyczaj wyjątkowe miejsce - z rodziną i dzieciństwem. Może już dawno wyprowadziła się z rodzinnego domu, a może dzielicie razem jeden pokój. Przyznaj, że bez Niej życie nie byłoby takie samo, nie miałoby tylu niesamowitych odcieni. Każdy człowiek, z którym się spotykamy wnosi w nasze życie coś nowego, wyjątkowego. Twoja Siostra również i właśnie dlatego powinieneś znaleźć dla Niej niezwykły upominek, bo niezwykła jest Wasza więź.

Pomysł na wyjątkowy prezent dla Siostry

Znasz Ją jak nikt inny, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem dla Niej prezentu na urodziny, imieniny, na Gwiazdkę, Dzień Kobiet, czy inne ważne dla Was wydarzenia. Jest tyle okazji i właśnie... Często jednak zaczyna brakować pomysłów... Dobrze, że jesteś tutaj, bo zgromadziliśmy w jednym miejscu to wszystko, czego potrzebujesz. Bez zbędnej straty czasu. Teraz Twoim zadaniem jest tylko wybrać to, co będzie dla Twojej Siostry jedyne w swoim rodzaju, co będzie wspaniałą pamiątką.  Przypomnij sobie jej upodobania, hobby, preferencje, marzenia. Może jest coś, o czym tylko Ty wiesz, że tego pragnie lub potrzebuje... Jaką radością byłoby dostać coś takiego! Dzięki przygotowanym przez nas upominkom możesz bez trudu wyrazić wobec Niej wdzięczność, miłość, przyjaźń, pamięć... Co tylko zechcesz. Włóż w ten prezent swoje serce, a zobaczysz, ile wzruszeń, uśmiechów i wspólnych tematów z pewnością się pojawi. 

Doceń swoją Siostrę fajnym prezentem

To budujące, że wciąż istnieją osoby takie jak Ty, które dbają o rodzinne relacje, pielęgnują rodzinne więzy i tworzą wspólną historię. Wielu niestety o tym zapomina i odcina się od korzeni, od rodziny. Poprzez wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń, świąt, rocznic stajecie się sobie jeszcze bardziej bliscy i wiecie, że zawsze możecie na siebie nawzajem liczyć. To nieocenione w dzisiejszym świecie. Właściwie dobrane prezenty będą ukoronowaniem tych rodzinnych spotkań lub staną się same w sobie wydarzeniem, jeśli akurat nie możecie się zobaczyć, lecz wysyłacie sobie upominki nawet na drugi koniec świata. Prezenty to moc wzruszeń, często łzy lub śmiech. To nie sam przedmiot i nie tylko on stanowi o wartości daru, ale przede wszystkim to, czym wypełnia je obdarowujący i jak odbiera je adresat, czyli w tym przypadku Twoja Siostra. Wybierając prezent dla Siostry miej ją przed oczami i spróbuj wyobrazić sobie Jej reakcję na dany upominek. Czy się cieszy, czy tylko udaje? A może od razu stwierdza, że się Jej nie podoba? Czy może skacze z radości i uściskom nie ma końca? Z pewnością wiesz, co Ją ucieszy najbardziej, więc poczuj się swobodnie w naszej internetowej przestrzeni i ciesz się Jej szczęściem!