Filtruj według

Rodzaj prezentu

Rodzaj prezentu

Dla kogo prezent?

Dla kogo prezent?

Wybieramy prezent dla Żony

Wybór prezentu dla żony niekiedy sprawia duży problem, w zależności od okazji, którą chcemy obdarować. Najlepiej wybierać prezenty dla bliskich nam osób, ponieważ dobrze wiemy co dana osoba lubi lub czego potrzebuje - tak jest właśnie z prezentem dla żony. Bardzo ważna jest także okazja do obdarowania, w zależności od świąt, rocznicy, urodzin, czy po prostu sukcesu zawodowego - prezenty powinny być różne i związane w pewien sposób z daną okazją.

W tym dziale znajdziesz prezenty dla żony na urodziny, imieniny, rocznicę, waltneynki czy Dzień Kobiet pod jako prezent pod choinkę.

  

Prezent dla Żony

Aktywne filtry

1 Review(s)

EKO Torba zakupowa Babcine Zakupy na obiadek dla wnucząt

14,90 zł

Bardzo trwała, duża (39x39 cm) torba zakupowa dla każdej Babci. Śmieszny nadruk sprawia, że jest to doskonały pomysł na prezent dla Babci z okazji imienin, urodzin czy na Dzień Babci.

Torbę można prać w pralce bez obawy o utratę jej jakości. Nadruk jest bardzo trwały - został wykonany w naszej pracowni!

Torba dla Babci w skrócie:

  • Gramatura - 180 g/m2
  • Materiał - 100% non wovens

Pomysł na prezent dla Żony

    W kolejnym kroku należy określić funkcjonalność prezentu - praktyczny lub niepraktyczny. Pierwsza grupa jest zdecydowanie częściej wybierana, ale trzeba przyznać, że nie zawsze sprawia dużo przyjemności. Dla żon często wybierane są prezenty praktyczne z zastosowaniem w kuchni, pracy itd. Pamiętajmy jednak, że do prezentów praktycznych należą także kosmetyki, które są zawsze pożądane przez kobiety, należy jednak zwrócić szczególną uwagę na preferencje żony. Druga grupa prezentów, czyli prezenty niepraktyczne dają zazwyczaj więcej szczęścia, mogą być zabawne, romantyczne, czy nawet erotyczne. Te prezenty idealnie sprawdzą się w przypadku bliskiej osoby takiej jak żona. Warto zastanowić się o czym zawsze marzyła, bądź co ją śmieszy. 

Wyjątkowy prezent dla Żony bez wydawania kroci

   Bardzo ważny jest także budżet przeznaczony na dany prezent, jest on także dostosowany do okazji i oczywiście naszego portfela. Drogo nie zawsze znaczy dobrze! Ważne aby wybrać coś, co ucieszy żonę, a nie koniecznie będzie kosztowało krocie. Osoba obdarowana zawsze zwróci większą uwagę na prezent od serca i nie będzie wypytywała o rachunek. Starajmy się także dostosować wartość naszych prezentów do tych, które wręcza nam żona. Wtedy nie będzie się ona czuła źle z wydaną na nią sumą. 

   Możemy wybrać klasyczny prezent lub postawić na coś bardziej oryginalnego. Klasyczne prezenty są stonowane i zawsze cieszą, ale nie wywołują euforii. Oryginalny wybór może jednak okazać się złym trafem, warto jednak czasami zaryzykować i obrócić całą sytuację w żart jeśli prezent okaże się nietrafiony. W alternatywie warto mieć romantyczną kolację lub wyjście na miasto, które sprawi, że żona będzie równie zadowolona. Najważniejsze to odpowiednie zachowanie w danej sytuacji, które pozwoli na wybrnięcie w kłopotliwym momencie. 

   Kupiony wcześniej prezent należy odpowiednio zapakować, co doda uroku i zaskoczy żonę. Dobrym pomysłem jest zapakowanie prezentu w kilka większych i mniejszych pudełek, które po kolei będzie otwierała i szukała prezentu, pudełka te dodatkowo można wypełnić konfetti, które doda uroku. Oprócz tego można zapakować prezent w ozdobny papier i zawiązać ogromną kokardą. Ładnie zapakowany prezent przyciąga wzrok i wzmacnia element zaskoczenia podczas otwierania. Kobiety uwielbiają kolory i dodatki, co w tym przypadku bardzo się sprawdzi. Opakowania takie można wykonać indywidualnie lub poprosić o to w sklepie z prezentami, nie są to wysokie koszta, w zasadzie znikome w porównaniu z uśmiechem na twarzy żony. 

Prezent dla żony na urodziny, imieniny, rocznicę czy... bez okazji?

   Pamiętajmy, że można obdarować żonę bez okazji! Kobiety uwielbiają być zaskakiwane małymi podarunkami, więc jest to idealne rozwiązanie aby wprowadzić do związki świeżość i naturalność, a może nawet romantyzm. Warto od czasu do czasu bez okazji kupić prezent, który będzie zapamiętany na dłużej niż te na rocznice, czy urodziny, które dostajemy tego samego dnia każdego roku. Takie dodatkowe prezenty nie tylko pokazują miłość, ale również sprawiają, że żona czuje się wyjątkowa i będzie chciała także odwzajemnić obdarowanie. A przecież dawanie prezentów wyzwala w nas lepsze uczucia niż otrzymywanie ich, uśmiech na twarzy kochającej osoby jest niezastąpiony.