Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna
Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna
Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna
Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna
Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna

Kubek Dwa Koty Temu Byłam Normalna

24,90 zł
Brutto
  • Kurier GLS: 11,99 zł, Paczkomat: 8,89 zł. Kurier GLS: 11,99 zł, Paczkomat: 8,89 zł.
  • Błyskawiczna wysyłka prezentu - często w ten sam dzień. Błyskawiczna wysyłka prezentu - często w ten sam dzień.
  • Polski produkt z naszej pracowni - najwyższej jakości. Polski produkt z naszej pracowni - najwyższej jakości.
  • Certyfikat bezpieczeństwa czuwa nad bezpieczeństwem zakupów. Certyfikat bezpieczeństwa czuwa nad bezpieczeństwem zakupów.

Biały, niemal klasyczny kubek latte z czarną rączką, oraz z humorystycznym napisem będzie idealnym prezentem dla każdej zapalonej kociary, która czuje potrzebę obwieszczenia całemu światu, że koty są nieodłącznym elementem jej życia.

Hasło "Dwa koty temu byłam normalna" jest zabawnym sposobem przypominania sobie o swoim niewinnym szaleństwie podczas codziennych przerw na kawę albo przy śniadaniu, natomiast sam napis jest zapisany pozornie niedbałym fontem, jakby ktoś pisał go w pośpiechu między ściąganiem jednego kota z firanki a zabawą z drugim, i ozdobiony podobiznami kocich pyszczków z wąsami.

Całość daje uroczy efekt przyciągający uwagę i powodujący uśmiech u każdego, kto przyjrzy się temu kubkowi. Istotną cechą jest również duża pojemność - dzięki temu picie porannej kawy może trwać dłużej, zamieniając się w prawdziwą, leniwie celebrowaną przyjemność.

Dzięki specjalnej powłoce kubek ten jest wysokiej jakości, a tło jest niemalże śnieżnobiałe, natomiast nadruk trwały i wyraźny, wykonany na obu stronach kubka. Produkt można myć nawet w zmywarce. To wszystko sprawia, że biały kubek latte jest praktycznym, zabawnym i dobrze dobranym prezentem dla każdej miłośniczki kotów o nietuzinkowym poczuciu humoru.Szczegóły kubka latte Dwa Koty Temu Byłam Normalna:

  • czarne uszko i wnętrze kubka - wygląda elegancko,
  • napis: „dwa koty temu byłam normalna” (z dwóch stron kubka)
  • wysokość: 100 mm
  • średnica: 90/60 mm
  • dobry pomysł na prezent dla miłośniczki kotów.

Opis

Rodzaj prezentu
Kubek ceramiczny
Dla kogo prezent?
Ona

16 innych produktów w tej samej kategorii: